FAQ

Oczywiście !

Dzięki umiejętnemu skalowaniu treningów, zajęcia są zarówno dla 20latków w życiowej formie, jak i dla seniorów. Nieważne też, czy ze sportem jesteś za Pan brat, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę.

Przyjdź i przekonaj się sam 

W Eterni przywiązujemy największą wagę do rozwijania Waszej ogólnej sprawności, ale dzięki intensywnym, zróżnicowanym treningom możemy zobaczyć dość szybkie zmiany na naszym ciele. Utrata zbędnej tkanki tłuszczowej, budowa tkanki mięśniowej to pozytywne efekty treningów Cross Trainingt, których na pewno możesz się spodziewać.

Świetny wygląd i samopoczucie to jedyne efekty uboczne jakich doznasz.

Tak ! Tak ! Tak !

Cross Training jak najbardziej jest dla kobiet.

Nie bójcie się, że przez pracę ze sztangą będziecie wyglądać jak faceci.

Przyjdźcie i same zobaczcie

Nie da się ukryć, że uprawianie każdego sportu wiąże się z kontuzjami. W Eterni dużą wagę przykładamy do wzorca:
Technika ->Powtarzalność ->Intensywność.
Dużo pracy nad techniką, powtarzalność na małych obciążeniach i dopiero potem intensywność.
Dzięki temu minimalizujemy ryzyko kontuzji. Ćwiczymy w maksymalnie 18sto osobowych grupach, dzięki czemu trener prowadzący jest w stanie kontrolować każdego uczestnika i na bieżąco korygować jego błędy. Taki sposób prowadzenia zajęć zmniejsza ryzyko kontuzji do minimum.

Właśnie na mocnym „community”, czyli społeczności , w głównej mierze opiera się Cross Training. Razem zaczynamy trening, razem kończymy, pomagamy sobie nawzajem. Dzięki temu ludzie z którymi na co dzień trenujemy stają się częścią naszej Eterniowej rodzinki, a box –  drugim domem

Przede wszystkim – nie stresuj się. Przywiązujemy dużą uwagę do tego, abyście czuli się komfortowo i dobrze. Na pierwsze zajęcia zabierz ze sobą: strój sportowy, wygodne obuwie, ręcznik, wodę i dużo humoru.

To prawda, że ćwiczenie w boxie crosstrainingowym jest droższe od karnetu na siłownie. Ma to jednak swoje uzasadnienie i z pewnością warte jest swojej ceny! Każdy trening przeznaczony jest dla max. 18 osób i przez cały czas jego trwania nad wszystkimi czuwa trener, który nie będzie uczył Was układu tanecznego, tylko nauczy prawidłowej techniki, poprawi błędy, wskaże mocne i słabe strony i pomoże Wam poprawiać Wasze osiągi.

Treningi odbywają sie pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Profesjonalne podejście naszej ekipy gwarantuje bezpieczeństwo całej grupie. Klubowicze mają możliwość korzystania z porad dietetyka, który pomoże ułożyć dietę i suplementację w taki sposób, aby szybciej osiągać cele.

Do tego wszystkiego przyjacielska atmosfera stwarza rodzinny klimat, wszyscy się znają i wspierają, u nas trening to czysta przyjemność, a nie nużąca konieczność.