Partnerzy

Sport Training Center

Tworzą go trenerzy z pasją: Marcin Szewczyk oraz Mariusz Miętkiewicz. Posiadają ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, które pozwala optymalnie dostosować plan treningowy do potrzeb podopiecznych. Oprócz nabytej wiedzy – nieustannie szkolą się i wzbogacają swoje doświadczenie trenerskie o nowe istotne informacje, gdyż zdają sobie sprawę, że każdy człowiek jest inny, a wymagania pod względem przygotowania motorycznego są coraz wyższe. W pracy cechuje ich indywidualne podejście do klienta.

ELMED SPORT

Małe centrum rehabilitacyjne z ofertą medycyny sportowej oraz pediatrii w Trzebnicy na ul. Żołnierzy Września 29. W centrum znajduje się również tlenoterapia hiperbaryczna, mająca szerokie zastosowanie w regeneracji oraz wielu schorzeniach. W centrum pracuje nasza trenerka Marta, która dba tam nie tylko o odnowę biologiczną naszych klubowiczów i trenerów, ale niejednokrotnie pomagała wyjść im z kontuzji i przeciążeń.

FizjoKucci

Marta Kuczkowska – magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Czynna zawodniczka biegów przeszkodowych (OCR) zarówno w Polsce, jak i w Europie. Hobbystycznie trenuje pole dance. Uważa, że Crossfit świetnie przygotowuje do startów OCR. Jest entuzjastką holistycznego podejścia do treningu i zdrowego stylu życia. Jej specjalnością jest trening rehabilitacyjny i medyczny. Pracuje również jako fizjoterapeutka w ELMED SPORT ze sportowcami różnych dyscyplin – biegaczami, kolarzami, piłkarzami oraz osobami trenującymi CrossFit. W klubie odpowiedzialna jest za zajęcia: Stretch&Mobility FLOW, WOD, OCR Flow i Cross Ladies.