Jak zacząć?

Aby zacząć swoją przygodę z Cross Trainingiem, musisz przejść przez cykl zajęć START UP, które mają  za zadanie wprowadzić Cię w świat cross trainingu, zbudować solidny fundament i przygotować na zajęcia WOD.

Dziewczyna korzystająca z wiosłaStart Up to cykl zajęć dostosowany dla osób, które nie miały jeszcze styczności z Cross Trainingiem. Powoli pozwala wkroczyć w metodykę ćwiczeń ucząc podstawowych ruchów i ćwiczeń.

Aby wziąć udział w zajęciach nie musisz być wysportowany, mieć dobrej kondycji ani siły! Wszystko to stopniowo zbudujemy w trakcie pierwszych miesięcy ćwiczeń.

Z doświadczenia polecamy, aby w pierwszym miesiącu pojawiać się w klubie 2-3 razy w tygodniu (w zależności od stopnia sprawności i wytrenowania). Między treningami powinna zostać zachowana przynajmniej 24-godzinna przerwa w celu skutecznej regeneracji.

Jeśli godziny zajęć START UP Ci nie odpowiadają – możesz skorzystać z personalnych treningów wprowadzających w świat Cross Trainingu. Wówczas termin zajęć dopasujemy do Twoich potrzeb.

Chcesz zapisać się na kurs wprowadzający START UP?

  • zadzwoń/napisz i zapisz się na pierwsze zajęcia START UP w wybranym przez Ciebie z grafiku dniu lub skorzystaj z formularza do zapisów online
  • przyjdź na pierwsze zajęcia „START UP” ok. 20 minut wcześniej – wykup karnet, zapoznaj się z zasadami panującymi w klubie

Następnie systematycznie przychodź na zajęcia (minimum 6 spotkań w celu ukończenia Start Up).

Chodziłeś już na Cross Training?

Świetnie! Omijasz zajęcia START UP i zapisujesz się od razu na zajęcia WOD.

Karnet możesz wykupić w klubie lub online w naszym sklepie. Pamiętaj, że zawsze przed pojawieniem się na zajęciach trzeba się na nie zapisać. Gdy otrzymasz karnet w klubie będziesz mógł zapisywać się online, zanim jednak pierwszy raz się u nas pojawisz, na pierwsze zajęcia zapisz się telefonicznie lub mailowo.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń: 791 343 483 lub pisz do nas: info@eternia.com.pl lub sprawdź nasz FAQ

Cross training najlepiej poznać w praktyce, ale zachęcamy także do zajrzenia na stronę, na której opowiadamy na czym polega nasz sport.