Grudzień 2017 r. Atleta miesiąca: Paweł Gie

Grudzień 2017 r. Atleta miesiąca: Paweł Gie

Jak już wspominaliśmy, na koniec każdego miesiąca będziemy wybierać wśród Was – Atletę Miesiąca.
Przez cały grudzień patrzyliśmy jak wylewacie siódme poty na treningach, pobijacie swoje rekordy, a co ważniejsze wygrywacie ze swoimi słabościami.
Mimo, że jesteśmy otwarci dopiero miesiąc, jesteśmy mega dumni z tego jacy wspaniali ludzie tutaj trenują ! 🙂
Pierwszym w historii CrossFit Eternia Atletą Miesiąca zostaje Paweł Gie !
Paweł jest na treningach niemal codziennie, a czasami i dwa razy dziennie (albo i 3 :D). Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Ewidentnie widać, że granice dla niego nie istnieją. Nie boi się próbować nowych rzeczy. Na każdym treningu widać, że daje z siebie 102%. Oby tak dalej ! 🙂
Kilka słów od Pawła, żebyście poznali jego historię 🙂
„Cześć, mam na imię Paweł, mam 32 lata i na co dzień zajmuje się sprzedażą nieruchomości.
Od czasów liceum nie mogłem wkręcić się w żaden sport, co w połączeniu z trybem życia i sposobem jedzenia doprowadziło mnie do 152 kg wagi przy 180 cm wzrostu. ?
Pod koniec marca 2016 coś mi się przestawiło w głowie i z dnia na dzień odwróciłem wszystko do góry nogami. Miesiąc później pojawił się crossfit, z którym przyjaźnie się do dziś;) Staram się ćwiczyć 5 razy w tygodniu. Jako, ze mamy dwoje dzieci moja żona nie jest z tego tytułu szczególnie zadowolona, ale wizja powrotu męża z przed kilku miesięcy powoduje, ze pomaga mi wygospodarować te 1,5 godz dzienne ?
Jeśli chodzi o cele związane z crossfitem to sprawa jest prosta, bo nie zmieniło się to od wiosny – poprawa zdrowia, wydolności i siły. A ze przy okazji waga zejdzie do dwóch cyfr to będzie to tylko miły skutek uboczny 😉 ”

pawel