Styczeń 2017 r. Atleta miesiąca: Marcin Jarosz

Styczeń 2017 r. Atleta miesiąca: Marcin Jarosz

Tak jak w zeszłym miesiącu wybór nie był łatwy. Wielu z Was dawało z siebie wszystko na treningach, pojawiało się systematycznie i brało czynny udział w życiu naszego Boxa – za co dziękujemy 🙂

Takie zaangażowanie z Waszej strony to sygnał dla Nas, że idziemy wszyscy w dobrym kierunku. My zaangażowanie doceniamy !

„Athlete of the month” w miesiącu styczeń zostaje – Marcin Jarosz – CrossFit’er.
Marcin zaliczył solidny i systematyczny miesiąc. Bogaty w PRy i nowe ruchy 🙂
Oto parę słów od Marcina :

„Hej. Zatem jest mi bardzo miło, że zostałem wybrany atletą miesiąca?Szkoda tylko, że nie udało się zakończyć stycznia jeszcze dwoma treningami, ale cóż… Co do mnie, to historia pewnie już nie raz mająca miejsce, od wychudzonego biegacza, który zafundował sobie parę kontuzji, do „atlety” dźwigającego ciężary i nie tylko. A Crossfit dlatego, że umożliwia pełnię rozwoju, gwarantuje całościowe podejście do treningu. Ktoś by powiedział, że przecież jako biegacz także mogłem, powinienem zadbać o kompleksowy rozwój, ale wiadomo jak to często wygląda. Robimy to co lubimy, a częściej lub rzadziej omijamy rzeczy trudne, sprawiające problemy. Z kolei trening cross-fitowy jest tak skonstruowany, że nie da się unikać ćwiczeń, które są trudne, nielubiane. Generalnie od kilkunastu lat z drobnymi przerwami jestem aktywny sportowo, począwszy od siłowni, epizodu z karate, poprzez bieganie, kolarstwo górskie, a skończywszy na crossficie. A prywatnie, najlepszy mąż na świecie (mam nadzieję?), właściciel dwóch buldogów francuskich.”

Chcesz zdobyć tytuł „athlete of the month”?
Pamiętajcie, że oceniamy Was indywidualnie 🙂 Wasz progress, Wasze zaangażowanie na treningach oraz poza nimi 🙂